Bartender od Seagull Scientific

Vedoucí postavení na trhu
Společnost Seagull Scientific je známá po celém světě díky aplikaci BarTender, která představuje špičkový software pro tisk štítků a čárových kódů. Zaujímáme také přední místo v oblasti vývoje ovladačů tiskáren systému Windows pro tiskárny čárových kódů a termální tiskárny.
 

Software pro tisk štítků
Aplikace BarTender představuje špičkový software pro tisk štítků s čárovými kódy v systému Windows. Tento profesionální softwarový nástroj pro tvorbu štítků a tisk čárových kódů poskytuje výkonné funkce pro zpracování standardních štítků a pro integraci s podnikovým softwarem. Podporuje také RFID tagy. Přesto je použití aplikace BarTender tak snadné, že i začátečníci mohou navrhovat štítky během několika minut.

Verze programu
K dispozici jsou tři verze, které jsou svým různým rozsahem funkcí určeny k uspokojení různých požadavků uživatelů.

Enterprise
Integruje funkce do nejvýkonnější verze softwaru. Umožňuje neomezený přístup uživatelů v
síti s použitím systému licencí založeného na počtu tiskáren.

Professional
Poskytuje všechny funkce pro návrh štítků a většinu funkcí pro přístup k datům jako verze Enterprise. Obsahuje však omezené funkce integrace. Systém licencí je založen na počtu uživatelů a není uplatňováno žádné omezení počtu tiskáren.

Basic
Poskytuje nejdůležitější funkce aplikace BarTender pro návrh štítků, ale bez možnosti použití externích zdrojů dat a bez funkcí integrace. Systém licencí je stejný jako u verze Professional.

Více informací o programu Bartender společnosti Seagull Scientific naleznete v informačním letáku v příslušném jazyce:
bar_cz.pdf
bar_eng.pdf

Zkušební verze
Na našich stránkách je k dispozici zkušební verze programu Bartender. Prvních 30 dnů funguje zkušební verze aplikace BarTender přesně stejně jako plná verze tohoto produktu. Po uplynutí zkušební doby bude aplikace BarTender spouštěna v poněkud omezeném "ukázkovém režimu", ve kterém bude v každém tištěném čárovém kódu či textovém poli náhodně změněn jeden znak. Budete-li například tisknout textové pole nebo pole čárového kódu obsahující řetězec "ABCD", může být vytištěn řetězec "ABXD".

Jakmile zakoupíte plnou verzi softwaru BarTender, budete moci načíst a vytisknout všechny štítky vytvořené ve zkušební verzi softwaru.

Správa licenčních klíčů
O správu licenčních klíčů se stará software Sagull License Server, který můžete bezplatnbě stáhnout zde. Tuto aplikaci je potřeba nainstalovat buď do sítě nebo přímo na pracovní stanici.

Ovladače tiskáren systému Windows pro termální tiskárny štítků
Ovladače tiskáren Drivers by Seagull lze použít s téměř libovolným programem systému Windows. Chcete-li však využít plného výkonu a všech možností stovek vysokorychlostních termálních tiskáren, nejlepším řešením je použít je spolu s naším softwarem pro tvorbu štítků BarTender.

Z této stránky můžete zdarma stáhnout ovladače pro tiskárny z naší nabídky:
Intermec
Zebra

© 2016 - 2022      Všechna práva vyhrazena JM partners.CZ, s.r.o.      Táborská 965, Mladá Boleslav                  „Naše společnost zpracovává veškeré údaje v souladu se směrnicí GDPR“