Samolepicí etikety

Vzhledem k narůstajícím požadavkům zákazníků a kvůli zrychlení dodávek se naše společnost v roce 2001 rozhodla vstoupit do oblasti vývoje a výroby spotřebního materiálu - hlavně výroby visaček a samolepicích etiket různých tvarů a provedení včetně kompletní možnosti barevného potisku. Na přání zákazníka, jsme schopni vyrábět etikety 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Do výrobního programu patří zejména grafické etikety s tiskem, etikety pro dotisk ve vážních systémech a termotransferových tiskárnách, PRINT etikety.

Vážíme si každého zákazníka a každé zakázky, a tak k nim i přistupujeme - nejsme a nechceme být typ podniku, kde pro velký počet zaměstnanců nikdo nic neví, a kde nejsou schopni pružně reagovat. V současné době vyrábíme na 5ti linkách ve dvou lokalitách, kde pracuje celkem 50 zaměstnanců, kteří dbají na správné fungování všech klíčových částí výroby, jako je vlastní tisk a výroba, popř. vlastní grafické studio. Zpracováváme pouze kvalitní suroviny od dodavatelů Avery Dennisson, Raflatac, Ritrama, 3M, Fasson a dalších.

© 2016 - 2022      Všechna práva vyhrazena JM partners.CZ, s.r.o.      Táborská 965, Mladá Boleslav                  „Naše společnost zpracovává veškeré údaje v souladu se směrnicí GDPR“